Demiryolu Taşımacılığı

Çevreci Bir Lojistik Planı ile İthalat-İhracatlarınız İçin Doğru Adres MGL.

MGL | Demiryolu Taşımacılığı

Avrupa ve Asya Demiryolu Hatlarının Etkin Kullanımı ve Ağır Yük Taşıma Seçenekleri ile Demiryolu Taşımacılığını Tercih Edebilirsiniz.

Demiryolu taşımacılığının çözümleri düşük maliyet ve transit süre açısından şirketlere birçok avantajı beraberinde sunuyor. Master Global Logistics Türkiye’de etkin demiryolu taşımacılık hizmeti veren nadir uluslararası lojistik firmalarından birisidir. Alanında uzman ekibimi ile uluslararası demiryolu taşımacılığının avantajlarını tüm müşterilerimize sunmaktayız.

Güvenli ve Çevreci tarafına değinmek gerekirse; insan faktörünün en az seviyede tutulduğu demiryolu taşımacılığında buna bağlı olarak hata riskinin en dip seviyelerde görülmesi mümkündür. Bir diğer avantajdan öte görebileceğimiz konu ise çevreci bir lojistik faaliyet kategorisidir. Her zaman çevreci lojistikten ve dünyayı daha yaşanabilir bir yere getirmeyi hedefleyen Master Global Logistics uluslararası demiryolu taşımacılığına gereken önemi vermektedir ve vermeye devam edecektir.

Bir Adım Önde Olun !

Master Global Uzman Ekibi İle Kusursuz Bir Lojistik Planı Oluşturarak İşinizde Mükemmelliyeti Sağlayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Oluşumumuzdan Bu Zamana Kadar En Önemli Koşul Müşteri Memnuniyetidir.

Dökümantasyon

Lojistik Planınıza Ait Baştan Sonra Tüm Dökümanlar Sizlerle Paylaşılmaktadır.

Uzmanlık & Tecrübe

Alanında Uzmanlaşmış Geniş Kadromuz ile Sizlere Üstün Hizmet Sağlamaktayız.

iphone 2

Anlaşmalı Depolar

Birçok Ülkede Yüksek Güvenlikli Anlaşmalı Depolama Servisi Sağlamaktayız.

Geri Dönüş

Sizlerden Tarafımıza Gelen Pozitif Geri Dönüşler İle Büyümeye Devam Etmekteyiz.

7&24 Destek

Lojistik Süreciniz Boyunca Müşteri Temsilcilerimizden Destek Alabilirsiniz.

Misyonumuz

Her zaman daha iyi çalışma koşulları oluşturmak için çalışmak, çalışanları motive ederek iş verimliliğini çoğaltmak, teknoloji ve yeni gelişmeleri takip edip ve projelerin her basamağında hayata geçirmek, bilgi birikimini etkin ve verimli kullanarak olası olumsuzluklardan kaçınmak.

Vizyonumuz

Master Global'in yurtiçi ve uluslararasında aynı sektör içinde yer alan şirketler arasında üst konuma yükselmesi, kalite ve bilgiden ödün vermeden büyümesi, istikrarlı büyümenin her yapılacak projeye yansıtılması, uygun bütçeler çerçevesinde en iyi projeleri gün ışığına çıkartmaya çalışarak müşterilerin maksimum seviyede karşılık almasının sağlanması.

Kalite Politikamız

Master Global Logistics olarak müşterilerin dilek ve şikayetlerini eksiksiz olarak kavrayarak kalite ve iş akdi konularında en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, kazandığımız tüm tecrübeleri istikrarlı bir şekilde kullanarak müşterilerimize uygun bütçeyle yüksek kalitede hizmet sunmak, programlı çalışma ve eğitimler sonucu yükselme ve gelişme sağlamak, iç ve dış müşterilerimizin isteklerini eksiksiz, istenen kalitede ve zamanında karşılamak birinci önceliğimizdir.

Siz de Master Global ile Kusursuz Bir Lojistik Planı İçin Bize Ulaşın.