MGL Hakkında

Firmamız Hakkında Bilgiler
Müşteriler
Toplantılar
Yapılan İşler
Hatırlı Kahveler
Master Global Logistics

Biz Kimiz ?

2017 Yılında Master Global Logistics olarak faaliyete geçerek, 20 yıllık tecrübemizi kendi bünyemizde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Alanlarında uzman ekiplerimizle sizlerin daha sağlıklı ve optimum seviyede uygun bütçelerle lojistik üstünlük kurmanızı sağlamaktayız.

Müşterilerimize genel lojistik kolları dışında Gümrükleme, Depolama, Yurtiçi ve Uluslararası Evden Eve Taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Sizlere en uygun lojistik planının yüklerin çıkış noktasından varış noktasına kadar takip ve kontrol yeteneği ile doğru bilgiyi doğru zamanda geliştirdiği kaliteli servis ve müşteri memnuniyetinin zirvede tutulduğu bir anlayışla hizmetlerimize devam etmekteyiz.

 • Karayolu
  %
 • Denizyolu
  %
 • Demiryolu
  %
 • Havayolu
  %
 • Evden Eve
  %
 • Intermodal
  %
 • Ekspres Van
  %

Misyonumuz

Her zaman daha iyi çalışma koşulları oluşturmak için çalışmak, çalışanları motive ederek iş verimliliğini çoğaltmak, teknoloji ve yeni gelişmeleri takip edip ve projelerin her basamağında hayata geçirmek, bilgi birikimini etkin ve verimli kullanarak olası olumsuzluklardan kaçınmak.

Vizyonumuz

Master Global'in yurtiçi ve uluslararasında aynı sektör içinde yer alan şirketler arasında üst konuma yükselmesi, kalite ve bilgiden ödün vermeden büyümesi, istikrarlı büyümenin her yapılacak projeye yansıtılması, uygun bütçeler çerçevesinde en iyi projeleri gün ışığına çıkartmaya çalışarak müşterilerin maksimum seviyede karşılık almasının sağlanması.

Kalite Politikamız

Master Global Logistics olarak müşterilerin dilek ve şikayetlerini eksiksiz olarak kavrayarak kalite ve iş akdi konularında en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, kazandığımız tüm tecrübeleri istikrarlı bir şekilde kullanarak müşterilerimize uygun bütçeyle yüksek kalitede hizmet sunmak, programlı çalışma ve eğitimler sonucu yükselme ve gelişme sağlamak, iç ve dış müşterilerimizin isteklerini eksiksiz, istenen kalitede ve zamanında karşılamak birinci önceliğimizdir.

Siz de Master Global ile Kusursuz Bir Lojistik Planı İçin Bize Ulaşın.