Denizyolu Taşımacılığı

Dünya Limanlarına FCL-LCL İthalat-İhracat ve Zati Taşımalar

MGL | Denizyolu Taşımacılığı

Dünya Üzerindeki Tüm Limanlara Konteyner Taşımacılığı İle İthalat-İhracat Ürünlerinizi ve Ev-Ofis Taşımalarınızı Üstleniyoruz.

Uluslararası Denizyolu Taşımacılığında direkt olarak ilgili armatörlerle işbirliğinde olarak konteyner kiralamaları ile sizlere servis sağlamaktayız. İthalat-İhracat yüklemelerinizde üstün hizmet uygun fiyat prensibi ile deniz aşırı tüm yüklemelerinizi problemsiz bir şekilde tamamlamaktayız.

Ev-Ofis gibi Zati Eşya Taşımacılığı kategorilerinde Türkiye'de bu işi üstlenen sayılı şirketler arasında hizmet vererek, bu alanda zirve firma olarak bilinirliğimizi her geçen gün arttırmaktayız. Varış Ülkesinde de sizlere port to port hizmeti dışında kurulum serviside sunarak ilkleri yaşatmaya devam etmekteyiz.

Bir Adım Önde Olun !

Master Global Uzman Ekibi İle Kusursuz Bir Lojistik Planı Oluşturarak İşinizde Mükemmelliyeti Sağlayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Oluşumumuzdan Bu Zamana Kadar En Önemli Koşul Müşteri Memnuniyetidir.

Dökümantasyon

Lojistik Planınıza Ait Baştan Sonra Tüm Dökümanlar Sizlerle Paylaşılmaktadır.

Uzmanlık & Tecrübe

Alanında Uzmanlaşmış Geniş Kadromuz ile Sizlere Üstün Hizmet Sağlamaktayız.

iphone 2

Anlaşmalı Depolar

Birçok Ülkede Yüksek Güvenlikli Anlaşmalı Depolama Servisi Sağlamaktayız.

Geri Dönüş

Sizlerden Tarafımıza Gelen Pozitif Geri Dönüşler İle Büyümeye Devam Etmekteyiz.

7&24 Destek

Lojistik Süreciniz Boyunca Müşteri Temsilcilerimizden Destek Alabilirsiniz.

Misyonumuz

Her zaman daha iyi çalışma koşulları oluşturmak için çalışmak, çalışanları motive ederek iş verimliliğini çoğaltmak, teknoloji ve yeni gelişmeleri takip edip ve projelerin her basamağında hayata geçirmek, bilgi birikimini etkin ve verimli kullanarak olası olumsuzluklardan kaçınmak.

Vizyonumuz

Master Global'in yurtiçi ve uluslararasında aynı sektör içinde yer alan şirketler arasında üst konuma yükselmesi, kalite ve bilgiden ödün vermeden büyümesi, istikrarlı büyümenin her yapılacak projeye yansıtılması, uygun bütçeler çerçevesinde en iyi projeleri gün ışığına çıkartmaya çalışarak müşterilerin maksimum seviyede karşılık almasının sağlanması.

Kalite Politikamız

Master Global Logistics olarak müşterilerin dilek ve şikayetlerini eksiksiz olarak kavrayarak kalite ve iş akdi konularında en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, kazandığımız tüm tecrübeleri istikrarlı bir şekilde kullanarak müşterilerimize uygun bütçeyle yüksek kalitede hizmet sunmak, programlı çalışma ve eğitimler sonucu yükselme ve gelişme sağlamak, iç ve dış müşterilerimizin isteklerini eksiksiz, istenen kalitede ve zamanında karşılamak birinci önceliğimizdir.

Siz de Master Global ile Kusursuz Bir Lojistik Planı İçin Bize Ulaşın.